Kraków stolica Małopolski

Wśród licznych miast w kraju, Kraków wybija się nie jedynie w obszarze kultury i rozrywki, ale również na wielu innych polach. Zaczyna być regionem przyjaznym do życia. Zmiany, jakie dotknęły miasto w niedawnych latach dają poczucie, że Kraków naprawdę pnie się do przodu.
Dobre nowości w stolicy małopolski.
Co pozytywnego wypracowano w trakcie niedawnego czasu? Wielość zmian i inwestycji jest spora. Niezwykle wsparły rząd w tym aspekcie dotacje Unii Europejskiej, z których miasto często korzysta. Dynamiczne działanie w obszarze zdobywania dofinansowania spowodowały, że małopolska wzbogaciła się o nowe węzły komunikacyjne, ekologiczne pojazdy w taborze komunikacji miejskiej, oraz potrzebne miejsca dla ludności.
Liczne zmiany są niewidoczne dla typowego mieszkańca. Nie oznacza to mimo wszystko, że nie istnieją. Zazwyczaj pomijamy nie związane z nami fakty. Statystycznemu obywatelowi Krakowa zdaje się, że w regionie zbyt mało się wykonuje. Podczas gdy miasto rozwija się z każdym dniem. Programy naprawcze w zakresie zarządzania śmieciami, budowie i unowocześnianiu sieci kanalizacyjnej, budowa ekranów akustycznych to tylko niektóre zmiany, które umożliwiają nam lepiej i bardziej komfortowo funkcjonować. Miasto zmienia się również pod kątem możliwości konferencyjnych. Potencjał Krakowa rośnie za pomocą takich obiektów jak: Kraków Arena lub stadion Cracovia. takie nowości inspirują turystów do przyjazdu.
Rozpoczynane przez radnych akcje nie dotyczą tylko ścisłego środka Krakowa, ale też są połączone z całym województwem małopolskim. Wobec tego zamiast utyskiwać lecz dostrzec zmiany w jakie obrodził Kraków.
Przyszłe lata – jeśli uda się utrzymania szybkości zmian – umożliwią Krakowowi zostać niezwykłą metropolia.
przyszłość Krakowa